Mesaj gönder
Ana sayfa ÜrünlerSFP optik modülü

Nokia FOUC 473842A 9.8G SFP 300m 850nm Optik Alıcı

Ben sohbet şimdi

Nokia FOUC 473842A 9.8G SFP 300m 850nm Optik Alıcı

Nokia FOUC 473842A 9.8G SFP 300m 850nm Optik Alıcı
Nokia FOUC 473842A 9.8G SFP 300m 850nm Optik Alıcı Nokia FOUC 473842A 9.8G SFP 300m 850nm Optik Alıcı Nokia FOUC 473842A 9.8G SFP 300m 850nm Optik Alıcı

Büyük resim :  Nokia FOUC 473842A 9.8G SFP 300m 850nm Optik Alıcı

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Nokia
Model numarası: Nokia FOUC
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1 PC
Ambalaj bilgileri: 1 adet yedek bir iç köpük kartona ve harici ahşap karton ile paketleyin
Teslim süresi: 3-7 iş günü
Ödeme koşulları: T/T, Western Union, MoneyGram
Yetenek temini: 500 ADET/HAFTA

Nokia FOUC 473842A 9.8G SFP 300m 850nm Optik Alıcı

Açıklama
Türü: Optik Modül Ürün Durumu: stok
Ürün Adı: Nokia FOUC 473842A Nakliye süresi: DHL, Fedex, UPS, EMS, HAVA
Durum: Yepyeni. Garanti: Altı ay
Vurgulamak:

300m SFP Optik Alıcı

,

850nm SFP Optik Alıcı

,

9.8G SFP Optik Alıcı

        Nokia FOUC 473842A 9.8G SFP 300m 850nm Optik Alıcı

 
Ürün Tanımı:
Nokia 473842A.101 850nm VCSEL 10Gigabit Transceiver, seri optik veri bağlantılarını göndermek ve almak için tasarlanmıştır
Transceiver, FC-PI-4, 10G FC, IEEE
802.3ae, SFF-8432, ve SFF-8431'in uygulanabilir bölümleri. İletici seri CML elektrik verilerini seriye dönüştürür.
Açık toplayıcı uyumlu Transmit Disable (Tx_Dis) sağlanır. TX_DIS Yüksek belirtildiğinde,
Göndericisi kapalı. Alıcı seri optik verileri seri CML elektrik verilerine dönüştürür.
RX_LOS sinyali güvenilir sinyal alımı için yetersiz optik gücü gösterir
SFF-8472'de belirtildiği gibi, dijital teşhis fonksiyonları 2 telli seri arayüz üzerinden kullanılabilir.

 
Özellikleri:

  • Orijinal Nokia 473842A.101
  • SFP+ MSA'ya uygun
  • Tamamen RoHS uyumlu
  • Üstün EMI performansı için alma konutları
  • IPF uyumlu mekanikler SFF-8432
  • Çalışma veri hızı 8.5-10.5Gb/s
  • 850nm VCSEL Lazer
  • Yüksek hassasiyetli PIN fotodiyot ve TIA
  • LC ikili bağlantısı
  • Sıcak fişlenebilir 20 pinlik konektör
  • Düşük güç tüketimi <1.0W
  • -40 ila 85 °C geniş çalışma sıcaklık aralığı °C
  • Tek +3.3V±5% güç kaynağı
  • DigitaMonitoring SFF-8472 Rev 11 uyumlu
  • Aşağıdakilerin tekrar izlenmesi:
  • Gönderilen optik güç
  • Alınan optik güç
  • Lazer yanılsama akımı
  • Sıcaklık
  • Besleme voltajı

 
Uygulamalar:

  • 10GBASE-SR
  • 8.5/10.5 Gb/s Fiber Channel
  • Kablosuz ve hücresel baz istasyonu

 
Uygunluk:

  • FC-PI-4 Rev 7.00
  • 10GFC Rev 4.0
  • IEEE 802.3ae 10GBASE-SR
  • SFF-8431 Rev 4
  • SFF-8472 Rev 11

 
Özellikler:

  • Bölüm numarası: 473842A.101
  • MPN: RTXM228-554-C20
  • Form Faktörü: SFP+
  • Veri Hızı (max): 8.5 ~ 10.5Gb/s
  • Bağlantı: Çift LC
  • Uzaklık (km): 300m
  • Göndericisi: 850nm VCSEL
  • Alıcı: PIN
  • Dalga boyu (nm): 850nm
  • Optik Güç: -7.3 ~ -1.0dBm
  • Alıcı Duyarlılığı: <-11.1dBm
  • DDM: Evet.
  • Çalışma sıcaklığı: -40~85°C

 
Ürün ayrıntıları:

        Nokia FOUC 473842A 9.8G SFP 300m 850nm Optik Alıcı 0

         Nokia FOUC 473842A 9.8G SFP 300m 850nm Optik Alıcı 1

 

  

 
Eğer ilgileniyorsanız, lütfen bize özel modeli bildirin. En iyi hizmeti ve en iyi fiyatı sağlayacağız!
Nokia FOUC 473842A 9.8G SFP 300m 850nm Optik Alıcı 2
Nokia FOUC 473842A 9.8G SFP 300m 850nm Optik Alıcı 3
Nokia FOUC 473842A 9.8G SFP 300m 850nm Optik Alıcı 4
Nokia FOUC 473842A 9.8G SFP 300m 850nm Optik Alıcı 5
 

 

Pr

İletişim bilgileri
Changsha Xingheda Technology Co., Ltd

İlgili kişi: Amy Lee

Tel: +8618573178646

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)